מודל ההשקעה שלנו

איך אנחנו עובדים?

הכירו את השיטה שלנו

אנחנו מתרכזים בנכסים מניבים, וכך הלקוחות שלנו נהנים מתשואות גבוהות במיוחד. השיטה שפיתחנו ב-20 שנות פעילותינו מבוססת על הפרמטרים החשובים ביותר לכל עסקת נדל"ן: איתור קרקעות בעלות פוטנציאל, אחוזי מימון גבוה, תשואה מקסימלית וביטחון למשקיעים.

העקרונות שמנחים אותנו להצלחה

קרקעות ישראל - אייקון 6

איתור קרקעות בעלות פוטנציאל

קרקעות ישראל - אייקון 1

מחירי כניסה נמוכים

קרקעות ישראל - אייקון 3

עד 50% מימון דרך קרקעות ישראל

אז איך זה עובד?

שלב 1

סקירה ראשונית של המתחם

אחרי שתשאירו פרטים באתר יצור עמכם קשר אחד מהנציגים שלנו. הנציג יספק לכם סקירה מפורטת של המתחם, יגע ביתרונות ובחסרונות של העסקה, וינסה להבין, בהתאם לפרטים שתמסרו לו האם ההשקעה הזו מתאימה לכם. במידה ותהיו מעוניינים להמשיך, נקבע לכם פגישה אישית עם מנהל הפרויקט.

שלב 2

פגישה עם מנהל הפרויקט

הפרטים שמסרנו לכם בטלפון היו מעט כלליים, וזה טבעי – קשה להבין הכל מהטלפון. בפגישה עם מנהל הפרויקט תצללו אל עומק הנתונים. נציג לכם את ההיתרים ואת תכניות הפרויקט, את היתרונות הייחודיים של העסקה ואת אפשרויות המימון שעומדות לרשותכם.

שלב 3

תהליך הרכישה

אחרי שהצגנו לכם את כל הנתונים ונוכחנו לדעת שאתם אכן רוצים ומתאימים להיות שותפים של קרקעות ישראל בעסקה, נוכל לעבור לשלב הרכישה. בשלב הזה תבחרו את גודל היחידה שברצונכם לרכוש, נסגור את כל הפרטים השונים, ונחתום על החוזה במשרד עורכי הדין מ. פירון.

שלב 4

רישום מלא בטאבו

העסקה לא תהיה שלמה לפני שנרשום את יחידת הקרקע שרכשתם על שמכם בטאבו. לכן, בשלב הרביעי נבצע רישום הערת אזהרה בטאבו, ולאחר מכן נשלים את התהליך ברישום בעלות מלאה בטאבו.

לקבלת מידע ולתיאום פגישה השאירו פרטים: