מן העיתונות

rsz_615_346_6ice09032022

"פוטנציאל רווח של מאות אחוזים": פרויקט Hill Top Villa View כובש את הצפון

על רקע הנוף הציורי של הכנרת והגולן, ובסמיכות למלון מצפה הימים, מובילה קרקעות ישראל את פרויקט היוקרה Hill Top Villa View. בני לחמיש, מבעלי הקבוצה: "אנחנו מזהים את הביקוש הגובר לנכסים בצפון ומספקים את המענה ההולם"

590x320-l

"לקרקעות ישראל יש חלק חשוב בקפיצת השווי של חדרה"

באמצעות פעילות רבת שנים לאיתור, שיווק ומכירת קרקעות בעלות פוטנציאל השבחה, התבססה לעצמה קבוצת קרקעות ישראל כאחת מחברות היזמות המובילות בארץ. הבעלים בני לחמיש וירון תשבי מגלים מהם אזורי ההשקעה הכי חמים, ומדוע בכל פרויקט הם שומרים לעצמם 20% מהקרקע

הפשרת קרקע להשקעה

"הסטת תוואי הרכבת תפתח לבנימינה-גבעת עדה פוטנציאל מסחרי אדיר"

המועצה השקטה בשרון עומדת בפני מתיחת פנים משמעותית בשנים הקרובות. האם הכוונות הטובות יתורגמו למעשים בשטח, ואיך מוודאים שתנופת הבנייה לא תפגע באופיו הפסטורלי של הישוב? על כך מפי ראש המועצה איתי ויסברג, והמנכ"ל והבעלים של קבוצת קרקעות ישראל, בני לחמיש

1_l

קרקעות ישראל רכשה אופציה לעסקת ענק בבנימינה בשווי כ-76 מיליון שקל

בצמידות לתחנת הרכבת העתידית מקדמת הקבוצה את פרויקט בנימינה Be, המשתלב בחזון לפיתוח מוקדי מסחר ותעסוקה בתחומי המועצה. המנכ"ל בני לחמיש: "זה יהיה מתחם עוצמתי שיהווה את העוגן הכלכלי של כל האזור"

proj2

אנרג'י פארק בחדרה: כ־450 אלף מ"ר של תעסוקה ומסחר

בסיור מיוחד שערכנו עם ירון תשבי ובני לחמיש, בעלי חברת קרקעות ישראל, גילינו מה קורה עכשיו במתחמים החמים ביותר בחדרה

2_l

אנרג'י פארק חדרה: חברת קרקעות ישראל רכשה אופציה נוספת ל־28 דונם

בנוסף, בחברה השלימו רכישת 6 דונם במתחם. ראש עיריית חדרה: "המתחם יספק תעסוקה, תעשייה ועסקים שיזרימו לקופת העירייה עשרות מיליוני שקלים בשנה"

קרקעות ישראל מן העתונות

אנרג’י פארק חדרה

אנרג’י פארק חדרה חברת קרקעות ישראל רכשה אופציה נוספת ל־28 דונם נוסף, בחברה השלימו רכישת 6 דונם במתחם. ראש עיריית חדרה: “המתחם יספק תעסוקה, תעשייה ועסקים שיזרימו לקופת העירייה עשרות מיליוני שקלים בשנה”

קרקעות ישראל מן העתונות

משקיעי הנדל”ן מחפשים אנרגיה בחדרה!

אנרג’י פארק בחדרה צפוי לשחזר את ההצלחה של מתחמי העבודה בהרצליה ונתניה בזכות מיקום מצוין על כביש תל אביב חיפה, אוכלוסייה צעירה וחזקה שעוברת בימים לעיר ובעיקר בזכות חדשנות תכנונית, שכוללת בפארק מתחם לוגיסטי מתקדם ומרכז תחבורה משולב שכולל רכבת, תחנה מרכזית לאוטובוסים, ואת כל מה שצריך כדי להפוך ללב המסחרי והעסקי של צפון השרון

קרקעות ישראל מן העתונות

הקרקע בחדרה שמחירה זינק תוך 4 שנים

הייעוד של קרקעות חקלאיות בחדרה ובבנימינה צפוי להשתנות וכבר היום הוא מניב למשקיעים עליית שווי של מאות אחוזים. ירון תשבי, מבעלי חברת קרקעות ישראל: “הלקוחות עשו סוג של אקזיט מוצלח”