הסיפור שלנו

תמונת צוות,

מי אנחנו?

קרקעות ישראל היא החברה המובילה בשיווק ומכירת קרקעות בישראל. החברה מקדמת ומשווקת פרויקטים במיקומים אסטרטגיים בעלי פוטנציאל ומלווה את לקוחותיה מרגע רכישת הקרקע, ועד קבלת המפתח לדירה.

קרקעות ישראל פועלת כבר למעלה מ-20 שנה, ומורכבת מצוות מקצועי ושלם של מומחים בכל תחומי הנדל"ן. הניסיון הרב והכוח שצברנו מאפשרים לנו לאתר קרקעות בעלות פוטנציאל גבוה ולשווק אותן בהצלחה למשקיעים שמרוויחים מאחוזי תשואה גבוהים.

במהלך השנים ניהלנו ושיווקנו שורה ארוכה של פרויקטים באזורי ביקוש בכל רחבי הארץ. מאות לקוחות מרוצים שהפכו לבעלי קרקע מעידים על הייעוץ, ההכוונה והחזון שהובילו אותנו כדי להתאים להם עסקה מניבה. עם הניסיון והמקצועיות שלנו, כל לקוח מרגיש שהוא על קרקע בטוחה.

למה דווקא קרקעות חקלאיות?

אתם בטח מכירים סיפורים על אנשים שרכשו קרקע שכוחת אל במחיר אפסי. הם שכחו מהקרקע, המשיכו הלאה, ואחרי שנים גילו שהיא ניצבת בליבה של עיר מתפתחת וערכה עלה במאות אחוזים.

הסיפורים האלה הם לא אגדות אורבניות, הם דברים שמתרחשים. אם תביטו סביב תראו שכונות חדשות שצצות כל הזמן ומכסות את השדות שפרחו פעם בשולי הערים. במקום פרדסים צצים בנייני מגורים יוקרתיים ומעלים את ערך הקרקע עשרות מונים.

אחוז גבוה מהבניה בישראל נעשה על קרקע שהוגדרה תחילה כקרקע חקלאית, ובהמשך הופשרה למגורים. פרדסים זנוחים ששווים מיליונים אינם אגדות, אלא מציאות שמתרחשת ביישובים הנושקים לקרקע חקלאית כמו הוד השרון, רחובות ופרדס חנה.

אנחנו מבינים שהזמן הטוב ביותר לרכוש קרקעות חקלאיות הוא עכשיו, כיוון שבהמשך המחיר יעלה. מחירי הנדל"ן עולים בכל שנה, וכיוון שנדל"ן הוא משאב מוגבל, המגמה הזו לא תתהפך.

קרקעות ישראל מאתרת קרקעות עם פוטנציאל ומשווקת אותם בהצלחה במשך שנים רבות. בזכות שיטת מימון ייחודית, צוות מקצועי מנוסה, ליווי אישי והתמקדות בקרקעות בעלות פוטנציאל אנחנו מייצרים למשקיעים שלנו תשואה גבוה בהשקעה קטנה.

עוד על קבוצת קרקעות ישראל

נשמח לתת לכם מידע נוסף אודותינו על כוס קפה: