פרוייקט שביל התפוזים

על הנכס

הוד השרון

הוד השרון חוותה קפיצה משמעותית בשוק הנדל”ן בשנים האחרונות. הסמיכות לערי המרכז והשרון, ולמרכזי עבודה גדולים, יחד עם האופי המיוחד שלה, המשלב חיים של עיר באווירה כפרית, הפכו אותה לעיר נחשקת במיוחד.

עם צמיחתה של הוד השרון והפיכתה ליעד מגורים אטרקטיבי, הפכה קרקע חקלאית בהוד השרון להשקעת נדל”ן מבוקשת. פרויקט “שביל התפוזים” ממוקם בצידה הדרום-מזרחי של העיר, בסביבה המאופיינת בבנייה צמודת קרקע.

הוד השרון שמה לה למטרה להיות מרחב אורבני עם “ריאות ירוקות”. בהתאם לכך, פרויקט שביל התפוזים מיועד להקמת מתחם מגורים, תוך התחשבות בפיתוח ציבורי עשיר, כלומר, הקמת גינות ושטחים ציבוריים נרחבים.

מיקום אטרקטיבי: הפרויקט נמצא בצידה הדרום-מזרחי של העיר.

בנייה צמודת קרקע: הפרויקט סמוך לסביבה המאופיינת בבנייה צמודת קרקע, ולכן, בעל ערך נדל”ני רב.

תמ”א 35: הפרויקט מציע קרקע חקלאית פרטית המיועדת לבנייה על-פי תוכניות העיריה, בתכנון של כ- 5-6 יחידות דיור לדונם ברוטו, על-פי תמ”א 35 (תכנית שנועדה להגדיר את עקרונות הפיתוח והבנייה בישראל עד שנת 2020).

*הקרקע אינה זמינה לבניה


  • שכונת מגורים ייחודית
  • מיקום מצוין
  • קונספט מגורים חדשני
  • עו״ד נאמן ״משרד עורכי דין פירון״
  • אחוזי תשואה גבוהים במיוחד

השקעות פתוחות נוספות

Hill Top – Villa View

אנו גאים להשיק את פרויקט היוקרה “Hill Top – Villa View” במבואות ראש פינה.
הקרקע אושרה למגורים ע"פ תכנית מתאר שאושרה ע"י הועדה המחוזית
עתידה להיות מתחם מגורים היוקרתי בגליל שבמבואותיה של ראש פינה, המתחם משקיף למרחבי הגליל ונחשב לאחד הנופים היפים והפסטורליים בארץ הכולל את ימת הכנרת הכחולה וטבע ירוק אשר המהווה נקודת משיכה למשקיעים. אחד מיתרונות הפרויקט הוא שהאזור שופע תיירות, מלונות בוטיק, צימרים ואטרקציות. הקרקע באזור זה נחשבת מבוקשת ביותר הן למגורים והן לתיירות לאור הפוטנציאל הגלום בה.

לפרטים נוספים

בית אליעזר – Together על הפארק

קרקעות ישראל שמחים להציג כי נפתחה לזמן מגובל לשיווק קרקע המיועדת למסחר והייטק בפארק העסקים והחדש בחדרה שיקרא "Together על הפארק" 
בקידום של משרד האוצר ע"י תכנית לזירוז מגורים ותעשייה (ועדת וותמ"ל)

לפרטים נוספים